Na ekskluzivnem promocijskem dogodku v Ljubljani je skupina Vatra predstavila svoj prihajajoči album Doživotno ter istoimenski singel in videospot, ki bosta izšla 19. septembra. Album uradno prihaja 24. septembra, le nekaj dni pred velikim koncertom v Orto baru (26. 9.), kjer bo kot predskupina nastopila skupina Imperij.
Člana zasedbe, Ivan Dečak in Mihael Kurjančić, sta občinstvu v živo odigrala del nove pesmi, a jo namenoma nista razkrila v celoti – to bo ostalo povabilo za obisk koncerta. Prav koncert v Ljubljani bo tudi simbolični začetek njihove “doživotne turneje”, za katero se je Dečak hudomušno pošalil, da bo trajala kar 30 let. Ljubljano je ob tem opisal kot “mesto ljubezni”.
Single Doživotno nosi močno sporočilno besedilo, pri njegovem nastanku pa so se Vatranom pridružili posebni glasbeni prijatelji: Aljoša Šerić (Pavel), Nenad Borgudan (Detour) in Petar Beluhan (Mayales).
Dogodek je potekal v vrhunsko opremljenem prostoru skupine Imperij, kjer so se novinarjem pridružili tudi oboževalci. Skupini Vatra in Imperij bosta 26. septembra skupaj stopili na oder Orto bara, kjer bo pesem Doživotno prvič zaživela v živo.
Vstopnice za koncert v Orto Baru lahko dobite tukaj.
