Šank Rock

Šank Rock pod vesoljem v Vitanju – koncert prestavljen na februar 2026

Poletni glasbeni spektakel Šank Rock pod vesoljem, prvotno načrtovan za 30. avgust 2025 na strehi Centra…

Več o tem ...
Naaaj dan 2024

Festival NAAAJ DAN 2025: Šank Rock, Flirrt in več kot 10.000 obiskovalcev!

Največji gorenjski festivalski zaključek poletja se vrača! Festival NAAAJ DAN bo med 22. in 24. avgustom…

Več o tem ...
Šank Rock

Šank Rock pod vesoljem – edinstven glasbeni spektakel na strehi Centra Noordung

Poletni večer 30. avgusta 2025 bo v Vitanju zaznamoval izjemen glasbeni dogodek, ki združuje umetnost, znanost…

Več o tem ...
Pivo in cvetje

Pivo in cvetje 2025 – praznik glasbe, tradicije in zabave

Največji slovenski glasbeni festival s srcem in tradicijo – Pivo in cvetje Laško – bo letos…

Več o tem ...
Šank Rock - Pod zvezdami

Šank Rock z gosti – Pod zvezdami in vina Kobal

Pridružite se na akustičnem koncertu legendarne skupine Šank Rock z gosti, ki bo potekal 24. junija…

Več o tem ...
Šank Rock - akustična turneja

Šank Rock z akustično turnejo in vinilno ploščo Romantično

7. junija izide posebna vinilna izdaja albuma Romantično z osmimi izbranimi skladbami skupine Šank Rock. Na…

Več o tem ...
Šank Rock

Šank Rock: Od elektrike do intime z albumom Romantično

Legendarna skupina Šank Rock je ob prazničnem vzdušju pripravila prav posebno glasbeno poslastico – akustični album…

Več o tem ...
Šank Rock

Šank Rock predstavljajo navdihujoč novi singel Danes je dan

Slovenska rock zasedba Šank Rock je včeraj, 9. maja 2025, premierno predstavila svoj najnovejši singel z…

Več o tem ...

Božično novoletni žur: Šank Rock, TABU, San Di Ego, Lumberjack

Na Štajersko je konec decembra nazaj prišel tradicionalni božično novoletni žur, na katerem so veliki oder…

Več o tem ...

Festival F52 je razkril imena nastopajočih

Organizatorji dogodka Festival F52, ki se bo letos zgodil že šesto leto zapored, so razkrili imena…

Več o tem ...
Majske igre 2019

Majske igre 2019 že trkajo na vrata

Maj, mesec raj, ko dogaja in s tem tudi Majske igre – skratka raj! Največji študentski…

Več o tem ...
20. OrtoFest

V četrtek se začenja 20. OftoFest

Orto Fest bo letos praznoval že 20. obletnico, natančneje od 28. 3. do 27. 4. v…

Več o tem ...