Energijski trio MY BABY (Amsterdam / Nova Zelandija) se novembra vrača v Slovenijo! V četrtek, 6. novembra 2025, ob 21. uri, bodo s svojim značilnim prepletom bluesa, funka, psihedelije in plesne elektronike nastopili v MC Pekarna v Mariboru.
Skupina je v zadnjih mesecih doživela nekaj vrhuncev svoje kariere – v dvorani ZiggoDome v Amsterdamu so nastopili kot predskupina legendarne Alanis Morissette, poleti pa so se predstavili tudi na odru Avalon festivala Glastonbury, enem najbolj cenjenih festivalskih prizorišč na svetu.
Po vrsti nastopov na festivalih v Združenem kraljestvu in po Evropi so se septembra podali na klubsko turnejo po Nizozemski, oktobra pa na glavno turnejo po Združenem kraljestvu, ki vključuje mesta, kot so Leeds, Manchester, Glasgow, Bristol in London. Z oktobrskim koncertom v Brightonu bodo sklenili britanski del, nato pa se bodo novembra odpravili na evropsko turnejo, ki jih bo popeljala skozi Belgijo, Madžarsko, Slovenijo, Hrvaško, Nemčijo in Dansko.
Na slovenski postaji turneje jih bomo lahko v živo slišali v Mariboru, 6. novembra v MC Pekarna.
Slovensko občinstvo bo tako imelo priložnost doživeti njihovo prepoznavno mešanico živega ritma, hipnotičnih melodij in magnetične odrske energije.
Echo seznam skladb:
-
Echo
-
Ain’t No Turnin’ Back
-
Siren Song
-
R U 4 Real
-
Trying Again
-
Agree 2 Disagree
-
We Agree
-
Less Is More
-
Smiley Virus
-
Queen’s Lament
-
Lightning
Za vse datume koncertov in nakup vstopnic obiščite uradno spletno stran MY BABY.
Ne zamudite glasbenega spektakla v MC Pekarna v Mariboru, 6. novembra 2025 ob 21.00!
