Skupina Elvis Jackson bo 3. aprila 2026 nastopila v Orto Baru v Ljubljani v sklopu festivala Orto Fest 2026. Koncert prinaša svežo energijo in predstavitev novega glasbenega materiala, ki zaznamuje pomembno obdobje v delovanju skupine.
25 let delovanja in novi album We Play 4 You
Leta 2025 je skupina Elvis Jackson obeležila 25 let glasbenega ustvarjanja, ob tej priložnosti pa je izdala tudi svoj sedmi studijski album We Play 4 You, ki je na spletnih platformah izšel marca 2026.
Album prinaša enajst novih skladb v značilnem energičnem slogu skupine, z močnim zvokom ter hitrim in nepopustljivim tempom. Skupina se z njim vrača h crossover mešanici žanrov, ki vključuje punk rock, ska, reggae in grunge ritme.

Novi član in produkcija albuma
Pri nastajanju albuma se je skupini prvič pridružil novi kitarist Marty Favento, ki je sodeloval tudi v snemalnem procesu. Album je bil posnet v studiu Beartracks Studio, za snemanje, miks in mastering pa je poskrbel Bojan Pahljina.
Singel Do It Again kot simbol nadaljevanja
Prvi singel z naslovom Do It Again simbolično napoveduje vrnitev skupine na glasbeno prizorišče. Sporočilo skladbe namiguje na neprekinjeno ustvarjanje in vztrajnost, ki sta zaznamovala njihovo dolgoletno kariero.
Pevec David Kovšca – Buda poudarja, da skupina še vedno verjame v pristnost in spontanost živega, edinstvenega odrskega nastopa.
Povratek po desetih letih
Po desetih letih od izida prejšnjega albuma se Elvis Jackson vračajo v odlični formi – z nepopustljivo energijo, svežo vizualno podobo in značilnim odrskim izrazom, ki ostaja zvest njihovemu prepoznavnemu slogu.
