Yoko Nono - Soundclash

De Vu in Yoko Nono bosta ogrevala Big Foot Mamo in Siddharto na Red Bull SoundClashu

Na velikem glasbenem spektaklu Red Bull SoundClash, na katerem se bosta 27. in 28. novembra 2026…

Več o tem ...
Big Foot Mama

Big Foot Mama napovedujejo deveti album in veliki koncert ob 37-letnici

Skupina Big Foot Mama je vstopila v svoje 37. leto delovanja, ob jubilejnem letu pa napoveduje…

Več o tem ...
Red Bull Soundclash

Osem mladih rockovskih zasedb v boju za oder Red Bull SoundClasha ob Siddharti in Big Foot Mami

Konec novembra bo Arena Stožice gostila enega največjih domačih glasbenih dogodkov leta. V Ljubljani se bosta…

Več o tem ...
Big Foot Mama

Big Foot Mama premierno v Kostanjevici na Krki – akustični koncert v objemu grajskih arkad

Legendarna slovenska skupina Big Foot Mama bo v soboto, 29. avgusta 2026, premierno nastopila v Kostanjevici…

Več o tem ...
Big Foot Mama

Big Foot Mama prihajajo na Letni oder Ruše

Slovenska rock zasedba Big Foot Mama bo v soboto, 22. avgusta 2026 ob 21. uri, nastopila…

Več o tem ...
Red Bull Soundclash

Red Bull SoundClash išče dve predskupini za največji rockovski dogodek leta

Eden največjih domačih glasbenih dogodkov leta bo konec novembra zavzel Areno Stožice. V Ljubljani bosta 27.…

Več o tem ...
Red Bull Soundclash

Siddharta in Big Foot Mama v dvoboju Red Bull Soundclash

Collegium Mondial Travel ob svoji 30. obletnici pripravlja edinstven glasbeni dogodek Red Bull Soundclash, ki bo…

Več o tem ...
Big Foot Mama

Big Foot Mama z albumom Klasika iz Cankarja ovekovečila akustični spektakel

V začetku preteklega oktobra je skupina Big Foot Mama nastopila v razprodani Gallusova dvorana ter občinstvu…

Več o tem ...
Big Foot Mama

Big Foot Mama z akustičnim singlom in videospotom Dež bo spral

Skupina Big Foot Mama v novo leto vstopa z novim singlom in videospotom Dež bo spral…

Več o tem ...
Big Foot Mama

Big Foot Mama z novim singlom Dež bo spral

Skupina Big Foot Mama nadaljuje svojo pot proti devetemu studijskemu albumu. Po uspešnicah Obseden z njo…

Več o tem ...
Pivo in cvetje

Pivo in cvetje 2025 – praznik glasbe, tradicije in zabave

Največji slovenski glasbeni festival s srcem in tradicijo – Pivo in cvetje Laško – bo letos…

Več o tem ...

Dallas Records s svežimi izdajami navdušil na promocijskem dogodku v klubu Daktari

Ljubljanski klub Daktari je 7. maja 2025, gostil izjemno obiskan promocijski dogodek založbe Dallas Records, ki…

Več o tem ...